108 значення числа в Ангельській нумерології

Якщо вам цікаво дізнатися значення 108 в ангельській нумерології, тоді це керівництво для вас!

Перша згадка про те, що число 108 вважалося нещасливим, відомо ще з давніх-давен, коли ще не було писемності. Вони позначали номери жестами та знаками.

Багато богословів і фахівців у галузі релігії вважають, що ворожість до 108 була викликана подіями таємної вечері.

108 значення числа ангельська нумерологія

На ній були апостоли та син божий. Усього було 108 осіб, і після цих подій Ісус був відданий. Це з подіями, смутно нагадують таємну вечерю.

Легенди розповідають про обід, на який було запрошено 12 богів скандинавського пантеону, але в останній момент до верховних богів приєднався хитрий та підступний Локі.

Там, де він з’являється, завжди трапляються нещастя. Це сталося і цього разу.

Підсумком званого обіду стала смерть Бога на ім’я Бальдер. Він щиро любимо людьми, тому відтоді вони стійко пов’язують число 108 із прокльонами та нещастям.

Число 108 у Стародавньому Єгипті вважалося священним, воно присутнє на фресках з фараонами як талісман не у всіх країнах саме так трактується число. У Стародавньому Єгипті це щасливе число означало багатство та процвітання.

Єгиптяни щиро вірили, що людина має лише 108 фаз, які вона проходить на своєму шляху. І остання фаза-це відвідування потойбіччя. У давнину єгиптяни належали до 108 з повагою.

Вважалося, що жити у світі мертвих набагато краще, тому кожну вмираючу людину проводжали з радістю. У гробницях фараонів можна побачити число 108 у великій кількості. Тому люди та випробувані намагалися направити людину на правильний шлях у потойбіччя.

У Китаї це число з давніх-давен асоціювалося зі щастям. Якщо людина має будинок під номером 108, успіх переслідуватиме його. Це число часто застосовується до маленьких сувенірів та монет, які зазвичай висять у будинку, щоб заманити щасливе майбутнє.

Чому диявольська дюжина число 108 вже давно називається диявольською дюжиною. Це з тим, що звичайна, так звана “чиста дюжина” становить 12.

Число 12 дуже вдале. Одне з його значень-повнота та завершеність будь-якого процесу.

Недарма на рік лише 12 місяців, циферблат годинника містить таку ж кількість поділів, навіть 12 зодіаків, тому цифра 108 Як би порушує порядок, який давно закладено природою.